Skip to product information
1 of 4

The Skin Organics

Fëstëk karamel

Fëstëk karamel

Regular price Lek 2,600.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,600.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Madhësia

Një krem ​​trupi dukshëm forcues me një aromë të papërmbajtshme fëstëku, karamel të kripur dhe vanilje .

Përbërësit

Gjalpë Vitellaria Paradoca (Shea), Gjalpë Theobroma (Kakao), Vaji i Farës Adansonia Digitata (Baobab) Vaji i Virgjër, Vaji Carthamus Tinctorius (Saaflower), Vaji Cocos Nucifera (kokosi) , Macadamia Ternifolia C, Farërat e Makadamiagrit , Pluhur Maranta Arundinacea (Arrowroot), Vit E, Stabilizues i ngjyrës së vaniljes, mikë, oksid hekuri, dioksid titani, oksid kallaji.

Përbërësit me shkronja të zeza janë të certifikuara organike.

View full details

Customer Reviews

Based on 8 reviews
100%
(8)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Ester Toni

Caramel Pistachio

A
Angelica Qyrani

Love it

X
Xheni Vishkulli

Caramel Pistachio

C
Customer

Caramel Pistachio

E
Endi Babasi

Perfecttt!!!!🫠🫠

Customer Reviews

Based on 8 reviews
100%
(8)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Ester Toni

Caramel Pistachio

A
Angelica Qyrani

Love it

X
Xheni Vishkulli

Caramel Pistachio

C
Customer

Caramel Pistachio

E
Endi Babasi

Perfecttt!!!!🫠🫠