Skip to product information
1 of 4

The Skin Organics

Seti i Shalqinit

Seti i Shalqinit

Regular price Lek 3,900.00 ALL
Regular price Sale price Lek 3,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Në The Skin, "I love you" tingëllon paksa si "Këtu është grupi i shalqirit për të investuar në kujdesin e lëkurës tuaj" dhe ne mendojmë se është e bukur. Shpërndani dashurinë këtë dimër me Set Shalqini.

Gjalpë trupi + Scrub për trupin

Sheqer shalqi 250 ml

Shalqi i ëmbël 150 ml

View full details

Customer Reviews

Based on 1 review
0%
(0)
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Anonymous
Jashtezakonisht hidratuese!

Sapo provova per here te pare setin dhe me pelqeu vertete shume. Kane arome shume te forte dhe te mire (te vjen per ta ngrene sinqerisht). Perdora scrub-in dhe eshte pak i veshtire nga scrub-et tipike per tu perdorur duke qene se eshte me i trashe ne teksture, po hamendesoj se kjo ndodh per shkak te gjalpit te sheas dhe faktit qe une i mbaj te dyja ne hapesira te fresketa. Gjithashtu mendoj se sheqeri brenda mund te ishte pakez me i ashper, preference personale e imja. Gjithsesi, nuk kisha perjetuar hidratim aq te thelle nga nje scrub ne jeten time. Mund edhe te mos ta kisha perdorur gjalpin e trupin sepse vetem scrub-i ishte mjaftueshem. Edhe kur dola nga dushi mbante arome shume te forte si ne kutine e vet.
Gjalpi ishte fantastik gjithashtu, perseri pak i trashe, por eshte normale kur ke aq produkte hidratuese te kompaktuara ne nje paketim te vogel. E perdora ne lekure pak te njome, per ta bere aplikimin me te thjeshte, dhe perdora PAK sepse ishte e bollshme. A little goes a long way. Edhe tek gjalpi aroma eshte shume e forte, ndonese ka dhe pak arome edhe kakaoje apo kokosi, keshtu qe e di edhe kur te mos kete ere shalqiu te forte, do kete akoma arome te mire.
Per ta perfunduar, seti ja vlen vertet shume dhe mendoj se eshte alternative lerfekte per personat me lekure sensitive e te thate, apo per personat deshirojne te kene hidratim te thelle dimer e vere(⁠✿⁠^⁠‿⁠^⁠).

Customer Reviews

Based on 1 review
0%
(0)
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Anonymous
Jashtezakonisht hidratuese!

Sapo provova per here te pare setin dhe me pelqeu vertete shume. Kane arome shume te forte dhe te mire (te vjen per ta ngrene sinqerisht). Perdora scrub-in dhe eshte pak i veshtire nga scrub-et tipike per tu perdorur duke qene se eshte me i trashe ne teksture, po hamendesoj se kjo ndodh per shkak te gjalpit te sheas dhe faktit qe une i mbaj te dyja ne hapesira te fresketa. Gjithashtu mendoj se sheqeri brenda mund te ishte pakez me i ashper, preference personale e imja. Gjithsesi, nuk kisha perjetuar hidratim aq te thelle nga nje scrub ne jeten time. Mund edhe te mos ta kisha perdorur gjalpin e trupin sepse vetem scrub-i ishte mjaftueshem. Edhe kur dola nga dushi mbante arome shume te forte si ne kutine e vet.
Gjalpi ishte fantastik gjithashtu, perseri pak i trashe, por eshte normale kur ke aq produkte hidratuese te kompaktuara ne nje paketim te vogel. E perdora ne lekure pak te njome, per ta bere aplikimin me te thjeshte, dhe perdora PAK sepse ishte e bollshme. A little goes a long way. Edhe tek gjalpi aroma eshte shume e forte, ndonese ka dhe pak arome edhe kakaoje apo kokosi, keshtu qe e di edhe kur te mos kete ere shalqiu te forte, do kete akoma arome te mire.
Per ta perfunduar, seti ja vlen vertet shume dhe mendoj se eshte alternative lerfekte per personat me lekure sensitive e te thate, apo per personat deshirojne te kene hidratim te thelle dimer e vere(⁠✿⁠^⁠‿⁠^⁠).