Skip to product information
1 of 4

The Skin Organics

PERËNDESHË SHKELQËSE

PERËNDESHË SHKELQËSE

Regular price Lek 2,800.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,800.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Self-Tan Mist - Shijoni një shkëlqim të bukur, bronzi pa pasur nevojë për banjo dielli. Merrni një nxirje të njëtrajtshme, pa vija dhe me pamje natyrale pa përjetuar kurrë tharjen dhe efektet e tjera të ashpra të rrezeve UV.

Glowy Goddes është formuluar për fytyrën, qafën dhe trupin. Shkundni për t'u aktivizuar në mënyrë që pigmentet për rrezitje dhe grimcat shkëlqyese të përzihen në mënyrë të barabartë. Kjo formulë është me bazë uji që të mos bllokojë poret. Ne rekomandojmë të bëni një test patch në lëkurën tuaj 24 orë përpara përdorimit.

Ne ju rekomandojmë të aplikoni SPF-në tuaj si hapin e fundit në kujdesin e lëkurës tuaj përpara se të aplikoni Glowy Goddess.

Përbërësit

Ujë, Acid Hialuronik, DHA, Kafeinë, Glicerinë, Butilen Glikoli, Mikë, Tokoferol, Ekstrakt Calendula, Aroma.

View full details

Customer Reviews

Based on 6 reviews
100%
(6)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
I
Irida Naco
I shkelqyer

Hidratues shume i mire, aroma fantastike, lekura qendron e bute dhe me shkelqim, nk kisha nevoje fare te perdorja krem pas dushit, nuk mbetet vajore edhe pasi futesh ne det , ishte nje zgjedhje fantastike per kete vere,

P
Pinkie
Love this product🥰

Aroma, shkelqimi dhe rezultati jane thjesh wow❤️‍🔥

A
AlanThete AlanThete
Nxiresi me i mire qe kam provuuu

Nuk le rrobat pis dhe nxin gradualisht

M
M.
10/10

Love it

G
G.M.
One of the best so far

Aroma shume e mire , shkelqimi super dhee efekti bronz 10/10 🤩

Customer Reviews

Based on 6 reviews
100%
(6)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
I
Irida Naco
I shkelqyer

Hidratues shume i mire, aroma fantastike, lekura qendron e bute dhe me shkelqim, nk kisha nevoje fare te perdorja krem pas dushit, nuk mbetet vajore edhe pasi futesh ne det , ishte nje zgjedhje fantastike per kete vere,

P
Pinkie
Love this product🥰

Aroma, shkelqimi dhe rezultati jane thjesh wow❤️‍🔥

A
AlanThete AlanThete
Nxiresi me i mire qe kam provuuu

Nuk le rrobat pis dhe nxin gradualisht

M
M.
10/10

Love it

G
G.M.
One of the best so far

Aroma shume e mire , shkelqimi super dhee efekti bronz 10/10 🤩