Skip to product information
1 of 1

The Skin Organics

Seti i Përzierjes dhe Përputhjes

Seti i Përzierjes dhe Përputhjes

Regular price Lek 3,900.00 ALL
Regular price Sale price Lek 3,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Stili

Ju mund të zgjidhni një gjalpë trupi dhe pastrim trupi sipas zgjedhjes suaj dhe ta bëni atë një set.

View full details

Customer Reviews

Based on 7 reviews
86%
(6)
14%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Edona Lacaj

Mix & Match Set

A
Anxhi

The best body products that i’ve ever tried!

X
Xheni Vishkulli

Body butter shum hidratues dhe me nje arome shume te mire! 💗🍬🍭

C
Customer
10/10💓

Pistachio caramel eshte nje dashuri✨Me pelqen shum sherbimi setet dhe paketimi💓

K
Kristela Gjergji

Super produkte!!

Customer Reviews

Based on 7 reviews
86%
(6)
14%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Edona Lacaj

Mix & Match Set

A
Anxhi

The best body products that i’ve ever tried!

X
Xheni Vishkulli

Body butter shum hidratues dhe me nje arome shume te mire! 💗🍬🍭

C
Customer
10/10💓

Pistachio caramel eshte nje dashuri✨Me pelqen shum sherbimi setet dhe paketimi💓

K
Kristela Gjergji

Super produkte!!