Skip to product information
1 of 3

The Skin Organics

Seti i pastrimit

Seti i pastrimit

Regular price Lek 3,000.00 ALL
Regular price Sale price Lek 3,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Set Scrub përfshin të dy pastruesit tanë më të shitur me shkëlqim vanilje dhe sheqer shalqi.

Trajtimi zbut, eksfolon dhe optimizon procesin e rinovimit të lëkurës.

View full details

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Elsa Ndoci

The Scrub Set

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Elsa Ndoci

The Scrub Set