Skip to product information
1 of 3

The Skin Organics

Set vanilje

Set vanilje

Regular price Lek 3,900.00 ALL
Regular price Sale price Lek 3,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Në The Skin, "I love you" tingëllon paksa si "Këtu është grupi i vaniljes për të investuar në kujdesin tuaj të lëkurës" dhe ne mendojmë se është e bukur. Shpërndani dashurinë këtë dimër me Set Vanilje.

Gjalpë trupi + Scrub për trupin

Vanilla Glow 250 ml

Vanilje Tahitiane 150 ml

View full details

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
J
Joana Pinguli

The Vanilla Set

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
J
Joana Pinguli

The Vanilla Set