Skip to product information
1 of 2

The Skin Organics

Sheqeri i shalqinit

Sheqeri i shalqinit

Regular price Lek 1,700.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,700.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Përbërësit
Saharozë, vaj Cocos Nucifera (kokosi) , Glicerol, Cetearyl
Olivate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter , Rosa Canina
Vaj frutash (Vaj i gjetheve të trëndafilit), Olivat Sorbitan, Dioksid hekuri,
Aromë, dioksid titani, oksid kallaji, mikë, benzil
Alohol, Fenoksiletanol Sorbat i Kaliumit, Aqua, Tokoferol.

Përbërësit me shkronja të zeza janë të certifikuara organike.

View full details

Shqyrtimet e klientëve

Bazuar në 2 komente
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
L
Laura
Perfekt ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

nuk e di si mund ti rezistosh ketij produkti

A
Anxhi
E dua atë

Aroma fantastike,dhe le super hidratim🥰

Shqyrtimet e klientëve

Bazuar në 2 komente
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
L
Laura
Perfekt ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

nuk e di si mund ti rezistosh ketij produkti

A
Anxhi
E dua atë

Aroma fantastike,dhe le super hidratim🥰